Karate - Valašsko

Tréninkový rozpis

UPOZORNĚNÍ: 
Během státních svátků a školních prázdnin netrénujeme.

Na všechny povinné i dobrovolné akce je nutné se předem elektronicky zaregistrovat, viz harmonogram roku.
 
  • Poznámka:
  • V případě nových zvýšených hygienických opatření bude opět probíhat online trénink nebo cvičení venku bez párové a kontaktní činnosti (předcvičování instruktorem a individualizovaný trénink).


pravidelné tréninky:


tělocvična ZŠ Valašské Klobouky

úterý 17:00 - 18:00 hod.

čtvrtek 16:00 - 17:00 hod.

+

tělocvična Sokolovna, ul.Mostecká 367, Vsetín

středa 14:30 - 16:00 hod.


V případě dotazů nás kontaktujte.

Sledujte oznamy

semináře, soustředění, soutěže, příměstský tábor, pobytový tábor, mimořádná opatření a události

V novém školním roce 2022/2023

oddíl Valašské Klobouky: začínáme pravidelně trénovat od 22. 9. 2022, podmínky viz Ceník a Přihláška

oddíl Vsetín: začínáme opět pravidelně trénovat v říjnu

Těšíme se na vás.

Upozornění na důležité změny a novinky:

1. Změnili jsme název klubu na Akademie Valašsko-Bojové sporty a sebeobrana z. s., IČ, číslo účtu a vše ostatní zůstává stejné.

2. Trenér Jožka Vaněk se k radosti naší i dětí opět aktivně zapojí do akce.

3. Získali jsme od svazu karate Certifikát technicko sportovní autority pro region Zlínského kraje, pro děti chystáme mnohem aktivnější sportovní vyžití a zábavu (jsme řádně proškoleni a vybaveni), pro dospělé jsme garancí kvality.

4. Nastavili jsme jasná pravidla ohledně docházky, sportovního oblečení, vybavení, ceny, viz Ceník :: Akademie Karate Valašsko (karatevk.cz)

5. Stanovili jsme závazný harmonogram roku ohledně klubových aktivit nad rámec pravidelných tréninků, na všechny povinné i dobrovolné akce bude nutné se předem elektronicky zaregistrovat, viz Harmonogram roku :: Akademie Karate Valašsko (karatevk.cz)


Dále nabízíme:

Speciální tréninkový program pro děti s ADHD ke zlepšení koncentrace pozornosti


Celkem pět individuálních lekcí

plus vstupní a výstupní testy.

Provádí zaměstnanci Katedry přírodních věd a kinantropologieGarantuje Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. Činnost je podpořena Grantovou agenturou České republiky.

 

Zákonným zástupcům dětí přináleží finanční odměna. 
Bližší informace poskytne dr. Coufal na telefonu +420 728280627. 
Zájemci se mohou hlásit také písemně na akademie@karatevk.cz


Popis: 
Trénink pozornosti je realizován zábavnou pohybovou formou, individuálně, pod vedením vyškoleného instruktora. Zahrnuje pět lekcí po 30-40 minutách, jedna lekce týdně. 

V lekcích bude Vaše dítě provádět různé typy mířících úloh jako je házení míčku na zeď a zpětné chytání, házení sáčků a míčků na svislé a vodorovné terče, házení šipkami, a jejich různé modifikace. Při provádění těchto činností budou dítěti poskytovány slovní instrukce pro podporu zaměření pozornosti na ty prvky situace, které souvisí s provedením úlohy.

Na začátku každé lekce bude mít dítě po dobu 5 minut nasazené lehké plastové brýle, které díky mikrokamerám v obroučce brýlí umožní videozáznam pohybu očí při provádění úlohy. Současně bude po tuto dobu 5 min pořízen videozáznam provedení úlohy dítětem. 

Týden před a týden po absolvování tréninku pozornosti dítě absolvuje následující úlohy: 1) hod míčku do zeď a zpětné chycení, 2) dvě reakční úlohy na počítači, 3) úloha pracovní paměti na počítači, 4) písemný "tužka-papír" test pozornosti, 5) úloha manuálních dovedností (jemné motoriky)

Upozornění:

Z účasti Vašeho dítěte na výše uvedeném tréninku nevyplývají žádná zdravotní či jiná rizika.

Vizuomotorický trénink není v rozporu s platnými právními předpisy a mezinárodními směrnicemi pro šetření, která zahrnují děti.


 Trénink bude probíhat v prostorách tělocvičny Gymnázia Valašské Klobouky (případně v některém z dalších prostor, které máme k dispozici a v době, která bude individuálně projednána.


Vaše dítě může přitom kdykoli svou účast v tomto tréninku ukončit. Získané informace jsou anonymní a nebudou poskytovány třetím osobám.


Podpořte nás, 

když nakupujete na svých oblíbených eshopech

Přátelé karatisti, kamarádi,
pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz! Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů - a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy dostane příspěvek. 

Jak na to: 
1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace

2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit. Najdete nás pod názvem Akademie Valašsko-Bojové sporty a sebeobrana z. s.

3. Nakupte si, jak jste zvyklí. A to je vše. 

Nestojí vás to nic navíc 
a naše akademie dostane část peněz z hodnoty nákupu.
Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. 

O této možnosti můžete říci i svým přátelům.

Mobilní aplikaci si můžete nahrát zde 


Obdržené příspěvky využijeme na dárky a občerstvení pro děti (soustředění, tábory, turnaje). 

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!


Již proběhlo