Nejnovější události

Vybrané akce ze života spolku

Intenzivní přípravu na soutěže O pohár talentů a Mistrovství karate ČSKe Zlínského kraje jsme úspěšně odstartovali. Celkem 14 odhodlaných nadšenců z řad našich dětí a mládeže se zúčastnilo tradičně příměstského karate tábora v DDM Valašské Klobouky a stálo to za to! Děkujeme.

Závěr roku tradičně ve znamení komunitní akce. Autentický trénink za účasti rodičů a sladká zdravá odměna meloun, jahody.

Červen v Základní škole Valašské Klobouky je ve znamení projektu PODPORA SEBEOBRANY ŽÁKŮ NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH MaS06 - 23, který je spolufinancovaný Zlínským krajem. Intenzivní kurzy sebeobrany a reálné sebeobrany se týkají bezmála 300 žáků.

Seminář zaměřený na techniky podle zkouškového řádu jsme realizovali v sobotu 25. března 2023 v Brumově pro dorost a juniory od 9:00 do 14:00 s přestávkou na oběd v Kebabu na náměstí a od 14:00 do 19:00 h pro seniory. Všem děkujeme za účast i skvělou atmosféru!

Soutěže Karate Beginner se uskutečnila v sobotu 4. 3. 2023 ve Valašských Kloboukách za účasti 24 soutěžících z původně 32 přihlášených závodníků. Závodníci se utkali ve 3 kategoriích mladší žáci (7-8 let), starší žáci (10-11 let) a kadeti (14+) a soutěžilo se podle pravidel ČSKGr ve třech disciplínách 1. Karate Agility, 2. Kumite Balloon, 3. Kihon...

Obsahem letošního zimního soustředění karate byla jednak tradičně příprava na jarní zkoušky pokročilých žáků a zkoušky nováčků a jednak nově také praktické seznámení s vybranými soutěžními disciplínami. Fotky z průběhu zkoušek najdete ve fotogalerii.

Ocenění dobrovolných pracovníků volného času dětí a mládeže Zlínského kraje. Děkuji řediteli DDM a vedení města Valašské Klobouky za nominaci. Zde je záznam sestřihu regionální televize, kde také krátce hovořím na kameru:

Spolufinancováno Zlínským krajem. Lekce třetí: Bojové sporty. Ve spolupráci se Spartakus Vsetín. Trenér boxu a kick boxu Martin Hon a trenér karate Miroslav Coufal s žáky ZŠ Integra. Chlapci a dívky 6. - 9. ročník.

Závěrečné rozloučení a exhibice našich nejmladších karatistů v neděli 5. 6. 2022 na výletišti "Pod strání" u fotbalového hřiště v městské části Bylnice, kde proběhla prezentace kroužků DDM Brumov-Bylnice ve spolupráci se skautským střediskem Brumov-Bylnice "Za pohádkou na kolech".