KONTAKTY

Doručovací adresa

          AKVK z. s.

           PaedDr. Miroslav Coufal

          Drahy 1424, 763 31 Brumov-Bylnice

Telefon

          +420 728 280 627

E-mail

          akademie@karatevk.cz

Skupina na Facebooku: Akademie Karate VK - dospělí

Fakturační údaje

          AKVK z. s.

          Drahy 1424, Brumov, 763 31 Brumov-Bylnice

          IČ: 06351778

Bankovní spojení

          Číslo účtu: 2001697873/2010

          FIO BANKA

          IBAN: CZ02 2010 0000 0020 0169 7873

          SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX  


Otázky a odpovědi

Neváhejte zaslat své dotazy. 

Kdy a jak často u vás můžu trénovat?
Pravidelně 1 x týdně každé úterý trénujeme děti a mládež ve velké sportovní hale (za budovou Gymnázia Valašské Klobouky) 17:00 - 18:30 hod. (karate školka+začátečníci končí už 18:00, pokročilí až 18:30 h). Členové sportovního A teamu mají tréninky navíc v sobotu dle individuálního rozvrhu. (Cvičíme pravidelně od září do června mimo svátky a školní prázdniny). Dále trénujeme děti a mládež v tělocvičně ZUŠ v Brumově (ulice 1. Května 1030, Brumov-Bylnice) 1 x týdně každý čtvrtek 16:00 - 17:00 hod. A také v tělocvičně ZŠ Nedašov 1 x týdně každý čtvrtek 14:00 - 15:30 hod. Po uhrazením členského poplatku máte nárok na trénink až 3 x týdně, dle vašeho zájmu a možností.

DOSPĚLÍ A POKROČILÍ CVIČENCI TRÉNUJÍ KAŽDOU SOBOTU DOPOLEDNE OD 8:00 h (PŘÍPADNĚ VEČER DLE DOMLUVY).

Jaké k tomu potřebuji oblečení, musím si pořizovat kimono?     Doporučujeme oblečení, které dobře saje pot (triko krátký rukáv, boxerské trenýrky, legíny nebo shortky s nohavicemi pod kolena, ženy a dívky navíc sportovní spodní prádlo/podprsenka). Cvičí se naboso nebo v teniskách do tělocvičny s bílou podrážkou.  Kimono striktně vyžadujeme pouze na soutěžích, prezentacích a při zkouškách (kimono/karate-gi je pro trénink samozřejmě vhodnější a k tomuto druhu cvičení nejlépe uzpůsobené + na pořízení kimona máme klubové slevy 10% u firmy Kaze a 15% u firmy Hakutsuru).

Kolik to stojí? 

Platí se jednak školné 500 Kč (děti a mládež) nebo kurzovné 650 Kč (dospělí) a příspěvek (na provoz a vybavení) 400 Kč za jeden roční cyklus + jednorázový vstupní příspěvek 100 Kč (členství ve spolku AKVK). Členský příspěvek opravňuje k účasti na všech akcích a k využití benefitu našich zájmových vzdělávacích, volnočasových a zdravotních služeb (rehabilitace a masáže, soustředění, semináře, příměstský tábor, letní pobytový karate tábor).

Kdo mě bude trénovat?
Kvalifikovaný sportovní trenér s pedagogickým vzděláním a příležitostně pozvaní trenéři s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Mimořádně to v zastoupení může být výkonný asistent vybraný pro své charakterové vlastnosti a perspektivu dalšího technického růstu. Dále pak, na pravidelných předzkouškových a minořádných předsoutěžních soustředěních (instruktoři a závodníci České karate reprezentace.

Jaké programy nabízíte?
Realizujeme kroužek pro děti a mládež ve spolupráci s místně příslušnými institucemi volného času DDM Valašské Klobouky a DDM Brumov-Bylnice. Dále nabízíme soustavný kurz karate pro dospělé a kondiční vyžití pro všechny zájemce bez omezení. Realizujeme nebo zabezpečujeme průběžná soustředění a letní příměstský tábor, zajišťujeme zkoušky (páskování) a letní pobytový karate tábor. Organizujeme výjezdy na národní i mezinárodní závody, semináře, školení a hostování Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Chorvatsko a další. Zveme si zahraniční i domácí osobnosti karate, také z různých bojových sportů nebo stylů (Jiu Jitsu, Kyokushin) a další.
 

Online přihláška;

požadavek, dotaz, vzkaz


Domluvte si soukromou lekci nebo posilování.

Sjednejte si rehabilitaci či masáž.

Napište svůj dotaz, pošlete vzkaz.