JSME NEZISKOVÁ ORGANIZACE - PODPOŘTE NÁS

Podpořit nás můžete třeba jednoduše online nákupem na svém oblíbeném eshopu. Buď jednorázově, nebo je právě k tomu určená aplikace POMOCNÍK, která vás upozorní pokaždé, když váš oblíbený eshop spolupracuje s GIVT.cz a bez navýšení ceny za svůj nákup dostane naše AKVK z. s. několik procent podpory - určené dětem na vítězné poháry, medaile, potištěná trička a další odměny.

Doručovací adresa

          AKVK z. s.

           PaedDr. Miroslav Coufal

          Drahy 1424, 763 31 Brumov-Bylnice

          Česká republika

Telefon

          +420 728 280 627

E-mail

          akademie@karatevk.cz

Fakturační údaje

          AKVK z. s.

          Drahy 1424, Brumov, 763 31 Brumov-Bylnice

          IČ: 06351778

Bankovní spojení

          Číslo účtu: 2001697873/2010

          FIO BANKA

          IBAN: CZ02 2010 0000 0020 0169 7873

          SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX  


Otázky a odpovědi

Neváhejte zaslat vlastní otázky 

Kdy a jak často u vás můžu trénovat?
Pravidelně několikrát týdně dle rozpisu začáteníků či pokročilých jednotlivých oddílů Valašské Klobouky, Brumov-Bylnice, Nedašov, Vsetín. Členové sportovního A teamu mají tréninky navíc dle individuálního rozvrhu. (Trénujeme pravidelně od září do června mimo svátky a školní prázdniny). Po uhrazení členského příspěvku 100 Kč máte nárok na prostupnost mezi oddíly a libovolný trénink dle vašeho zájmu a možností.

Poznámka: DOSPĚLÍ TRÉNUJÍ TAKÉ PRAVIDELNĚ ALE DLE SVÝCH MOŽNOSTÍ OBVYKLE VE ČTVRTEK VEČER A O VÍKENDECH NEBO PO DOLMUVĚ.

Jaké k tomu potřebuji oblečení, musím si pořizovat kimono?     Doporučujeme oblečení, které dobře saje pot (triko krátký rukáv, boxerské trenýrky, legíny nebo shortky s nohavicemi pod kolena, ženy a dívky navíc sportovní spodní prádlo/podprsenka). Cvičí se naboso nebo v teniskách do tělocvičny s bílou podrážkou.  Kimono vyžadujeme striktně pouze na soutěžích, prezentacích a při zkouškách.

Poznámka: (Kimono/karate-gi je pro trénink samozřejmě vhodnější a k tomuto druhu cvičení nejlépe uzpůsobené. Pro pořízení kimona poskytujeme klubové slevy 10% od českého výrobce značky Kaze a 20% od japonského výrobce značky Hakutsuru).

Kolik to stojí? 

Platí se příspěvkem jednak školné cca 500 Kč (děti a mládež) nebo kurzovné 600 Kč (dospělí) za jeden roční cyklus a později dobrovolné dílčí poplatky (např. za zkoušky technické vyspělosti, soustředění, semináře, školení apod.) Jednorázový vstupní příspěvek 100 Kč zaručuje členství ve spolku AKVK z. s. a vícekrát se nehradí.

Poznámka: Členský příspěvek AKVK opravňuje k účasti na všech akcích a k využití benefitu našich zájmových vzdělávacích, volnočasových a rehabilitačních služeb (mimo jiné soustředění, semináře, příměstský tábor, letní pobytový karate tábor).

Kdo mě bude trénovat?
Kvalifikovaný sportovní trenér s pedagogickým vzděláním a příležitostně hostující trenéři s dlouholetou praxí a zkušenostmi. V zastoupení v době nemoci pak to bude výkonný asistent vybraný pro své charakterové vlastnosti a perspektivu dalšího technického růstu. Dále asistent/ka trenéra či sportovní couch při tréninku začátečníků. Na příležitostných předzkouškových a mimořádných předsoutěžních soustředěních to mohou být instruktoři a závodníci České reprezentace.

Jaké programy nabízíte?
Realizujeme kroužek pro děti a mládež ve spolupráci s místně příslušnými institucemi volného času DDM Valašské Klobouky a DDM Brumov-Bylnice a ZŠ Integra, Vsetín. Nabízíme výkonnostní oddíl karate pro pokročilou mládežsoustavný kurz karate pro dospělé (kondiční vyžití pro všechny zájemce bez omezení). Realizujeme nebo průběžně zabezpečujeme soustředění a letní příměstský tábor, zkoušky (páskování) a letní pobytový karate tábor. Organizujeme výjezdy na národní i mezinárodní závody, semináře či školení ale rovněž hostování Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Chorvatsko aj.
 

Online nezávazná přihláška,

požadavek, dotaz, vzkaz


Sjednejte si soukromou lekci

Objednejte se u fyzioterapeutky

Pošlete nám dotaz