Akademie Karate Valašsko

Těšíme se na vaše dotazy

KONTAKT

Doručovací adresa

          AKVK z. s.

           Mgr. PaedDr. Miroslav Coufal

          Drahy 1424, 763 31 Brumov-Bylnice

Telefon

          +420 728 280 627

E-mail

          akademie@karatevk.cz

Fakturační údaje

          AKVK z. s.

          Drahy 1424, Brumov, 763 31 Brumov-Bylnice

          IČ: 06351778

Bankovní spojení

          Číslo účtu: 2200893260/2010

          FIO BANKA

          IBAN: CZ3620100000002200893260

          BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX  


Otázky a odpovědi

Neváhejte nám zaslat své další dotazy. 

Určitě Vaše otázky v krátkém čase zodpovíme.

Jak často u vás můžu trénovat?
Cvičíme v tělocvičnách ZŠ Valašské Klobouky, ZUŠ Brumov-Bylnice, Zrcadlový sál bývalé školy v městské části Bylnice, v tělocvičně Sokolovny Vsetín, ve velké tělocvičně odborného učiliště Josefa Sousedíka Vsetín. Standardní možnost při zaplacení jednoho ročního kurzu je 2x týdně od září do června mimo svátky a prázdninyPoskytujeme také soukromé lekce (individuální náplň max. 4 osoby).

Jaké k tomu potřebuji oblečení, musím si pořizovat kimono?     Doporučujeme oblečení, které dobře saje pot (krátký rukáv, boxerské trenýrky, legíny nebo nohavice pod kolena, ženy a dívky navíc sportovní spodní prádlo/podprsenka). Cvičí se naboso nebo v teniskách do tělocvičny s bílou podrážkou.  Kimono striktně vyžadujeme pouze na soutěžích, prezentacích a při zkouškách (samozřejmě je kimono pro trénink vhodnější a k tomuto druhu cvičení nejlépe uzpůsobené.

Kolik to stojí?                                                                                      Platí se jednak školné (děti a mládež) nebo kurzovné (dospělí) za jeden půlroční roční cyklus vždy předem (nebo lze po domluvě předplatit prvních 10 lekcí) + členský příspěvek na rok, který opravňuje k účasti na všech tréninkových jednotkách a k využití dalšího benefitu našich zájmových vzdělávacích, volnočasových a zdravotních služeb. 

Kdo mě bude trénovat?
Kvalifikovaný sportovní trenér s pedagogickým vzděláním a trenéři s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Mimořádně to v zastoupení mohou být výkonní asistenti vybraní pro své charakterové vlastnosti a perspektivu dalšího technického růstu. Dále pak, na pravidelných předzkouškových a minořádných předsoutěžních soustředěních (zrcadlový sál, dojo malá tělocvična gymnázia, sportovní hala), pobytových akcích a karate táborech nebo při hostování ve spřízněných klubech, to mohou být naši hostující trenéři a kvalifikovaní instruktoři karate.

Jaké programy nabízíte?
Realizujeme kroužky pro děti a mládež ve spolupráci s místně příslušnými institucemi volného času DDM Valašské Klobouky a DDM Brumov-Bylnice. Dále nabízíme soustavný kurz karate a sebeobrany pro starší mládež a dospělé. A kondiční vyžití pro všechny zájemce bez omezení. Také pravidelně realizujeme nebo zabezpečujeme soustředění a letní příměstské tábory, zajišťujeme zkoušky (páskování) a letní pobytový Karate tábor. Organizujeme výjezdy na národní i mezinárodní závody, semináře, školení a hostování Slovensko, Maďarsko, Švýcarsko, Rakousko, Chorvatsko, Německo a další. Zveme si zahraniční i domácí osobnosti karate, také z různých bojových sportů nebo stylů (Jiu Jutsu, Kyokushin a další.
 

Online přihláška;

požadavek, dotaz, vzkaz


Domluvte si soukromou lekci nebo posilování.

Sjednejte si rehabilitaci či masáž.

Napište svůj dotaz, pošlete vzkaz.