Minakami o aruku dojo

Soukromé lekce

Na soukromých hodinách se trenér věnuje pouze Vám. Veškerá pozornost trenéra, vybavení a prostory dojo jsou na soukromých hodinách k dispozici pouze Vám. Na soukromé hodiny můžete přijít sami nebo se domluvit a přijít s přáteli (cena za lekci lze rozpočítat mezi účastníky - max. 4 osoby + trenér).


Soukromé lekce jsou otevřené pro všechny zájemce.

Cena: 200 Kč (pro členy AKVK z. s. 100 Kč)


Kdy se cvičí?

Naše dojo využívá podle potřeby více tělocvičen, proto si soukromou hodinu můžete domluvit kdykoliv, kdy je volná alespoň jedna tělocvična. Jedná se pouze o domluvu s Vaším trenérem.

Kde se cvičí?

Soukromé hodiny probíhají vždy v jedné z tělocvičen Akademie. K dispozici máte celý prostor dojo, včetně vybavení (lapy, švihadla atd.). Trénink po domluvě může proběhnout také ve volné přírodě třešňového sadu u kaple sv. Anny v Brumově nebo na zahradě či v tělocvičně privátní praxe Kinetfyz, Drahy 1424, Brumov-Bylnice.

Co se cvičí?

Na obsahu soukromé hodiny se domluvíte předem (např. kata, aplikace kata, kumite, příprava na zkoušky nebo závody, sebeobrana nebo zdravotní cvičení a jiné. Členové Akademie mají tu možnost, domluvit se přímo na tréninku.

Sankce

Platba probíhá v hotovosti na místě. V případě, že nedorazíte na smluvenou hodinu, nebo ji nezrušíte minimálně dvě hodiny před jejím začátkem, hradíte hodinu v plné výši, jinak Vám bude další soukromá lekce odepřena.

Kinetfyz Klinická praxe, Drahy 1424 Brumov-Bylnice (privátní tělocvična) / (třešňový sad) u kaple sv. Anny

 Autem příjezd pouze z ulice Kopec; parkování buď odstavná plocha na křižovatce ulic Kopec-Čertoryje-Drahy, nebo dále po nezpevněné cestě k parkovacím místům na točně, nachází se přibližně v polovině ulice Drahy před asfaltovým sjezdem k domu  (autem přístupné pouze shora od křižovatky K-Č-D);  možnost parkování také před domem ul. Drahy č. p. 1424  (automatická brána, po telefonické domluvě).


Zrcadlová tělocvična, objekt Široká 146, Brumov-Bylnice


Tělocvična ZUŠ Brumov-Bylnice