Dospělí a pokročilí cvičenci

Primárně cvičíme styl Goju Ryu a praktické věci z Kyokushin a Shotokan Karate. 

Rozvíjíme schopnost bránit se útoku beze zbraně, ohebnost, kondici. Věnujeme se celostnímu posilování (učíme svaly efektivně spolupracovat). Tělocvična je vybavená pro bojové sporty.

Tréninky pravidelně v SOBOTU tělocvična v budově ZUŠ v Brumově ul. 1. Května 1030 (bývalá obecní škola, naproti obchodu Švéda, nahoře v 1. patře nad Malenkou) 8:00 - 12:00  (respektive odpoledne dle domluvy). V SOBOTU od 17:00 máme také možnost docházet na Vsetín do Sokolovny na tréninky pod vedením Vladimíra Futáka, 1. Dan Karate Kyokushin-Kai. Informace u hlavního trenéra na telefonu, přes SMS nebo Messenger, viz kontakty.

Pro nadšence je možnost společně dojíždět na soukromé lekce k Miroslavu Brokešovi, 5. Dan (Shodokan Goju Ryu), 3. Dan (Kobudo Ryuei Ryu) Cheko Shibu Cho (zástupce pro Českou republiku okinawské organizace) Gojuryu Kokusai Karate Kobudo Renmei, a to ve STŘEDU 18:30 - 20:00 h.

Dále je podobně možnost docházet na trénink do spřízněného klubu Sokol Ilava Slovakia Ogawa-Ha Goju Ryu PÁTEK 18:00 - 19:30 h.

Ukázka cvičebních sestav jako tradiční formy tréninku

Kata rozvíjí techniku, obsahuje skryté principy a aplikace. Zde je ukázka základních kata pro stupeň technické vyspělosti 3. Dan Goju Ryu Karate Do. Samozřejmě v mém podání jsou určité nedostatky - příští video už bude opět lepší :)

Sestřih z vybraných Kata Shotokan Karate