STÁLÝ NÁBOR                                                                                            AKVK  

Co vás naučíme

VÝUKOVÉ PROGRAMY

Cvičit karate lze začít v každém věku. Je vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Trénink se dá snadno uzpůsobit dle aktuální zdatnosti. Principem karate je vykonat maximálně efektivní techniku za použití co nejjednoduššího pohybu. Správné cvičení napomáhá zlepšení fyzické zdatnosti a zdravotního stavu.

Zejména děti a mládež naleznou účelné vyžití a trávení volného času. Samozřejmá je také sportovní příprava pro soutěže.

Členství v klubu AKVK z. s. a svazu ČSKGr opravňuje vedle prezentace na turnajích (národní pohár, mistrovství ČR, mezinárodní reprezentace ČR a přátelských turnajích všeho druhu) také k účasti na seminářích kvalifikovaných instruktorů nebo na svazovém soustředění (Prštice, Luhačovice), klubovém pobytovém letním táboře pro děti a mládež (Vršatec) a dalších akcích (např. letní dovolená a soustředění v Chorvatsku). Pořádáme vlastní zkoušky STV (stupeň technické vyspělosti), soustředění a letní příměstský karate tábor (Pulčiny nebo Brumov Bylnice). Členové klubu AKVK z. s. si mohou přijít  zacvičit na kterýkoliv z našich tréninků dětí nebo dospělých ve Valašských Kloboukách, v Brumově-Bylnici a na Vsetíně, mají slevu na fyzioterapeutické poradenství a rehabilitace i soukromé lekce.

Hlavním smyslem cvičení karate je naučit se především sebeobraně. Návyky získané pravidelným tréninkem se v kritické době mohou hodit. Skutečným uměním v karate je však vyhnout se boji, proto se v karate také učí zvládat své emoce a být vyrovnaným a silným jedincem. 


O POLOLETÍ ZA POLOVIČNÍ CENU


NÁBOR PROBÍHÁ OBVYKLE V MĚSÍCÍCH ZÁŘÍ a LEDEN.

V PRŮBĚHU ROKU STÁLÝ NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ 

Přidej se k nám